Piezīmes neuzrakstītai grāmatai

Alternatīvās attistibas pasaule vai tāla nākotne.

Cilvēce dzīvo uz Plutona. Tam ir pietiekoši labi aptākļi, ko papildus nodrošina ar resursiem no tuvējā kosmosa.

Nianses. Viens Plutona gads, apkārt Saulei, ir 248 Zemes gadi. Laika skaitīšana noris pēc zemes gadu parauga jo tā ir vēlējis lielais Viņš.

Plutons ir apdzīvots no abām pusēm. Cilvēkam piedzimstot, laboratorijā vai ģimenē, viņš automātiski tiek pakļauts Lielajai Loterijai. Lielā Loterija nosaka kurā Plutona pusē cilvēks nokļūs, neatkarīgi no izcelsmes, no piecu zemes gadu vecuma.

Tā kā gaismas un ēnas puses ir atšķirīgu ekonomiku un protams dzīvošanai derīgu vidi, tiek organizētas ekskursijas uz tumsas pusi lai parādītu kur var nokļut par laikā nenomaksāktiem nodokļiem un uz gaismas pusi , lai paradītu perspektīvu un audzinātu konkurenci.

Valdības spēki kontrolē robežu. Pierobežas zonā dzīvojošās gimenes pelna uz īsām nelegālām ekskursijām uz abām pusēm. Kā uz Disnejlendu. Tikai tumšajā pusē var spēlēt casino un lietot narkotikas. Gaismas pusē viss ir ideāla paraugs.

Cilvēki gaismas pusē veido ideālas ģimenes , bet cenšas noslēpt viens no otra tumšās puses apmeklējumus.

Ģimenes no tumšās puses padibenēm nekad nav redzējušas gaišo pusi un par tās esamību zin tikai pēc reklāmām. Un to ka valdība var atņemt bērnus nepaskaidrojot iemeslu (Lielā Loterija)

Ir tehno laikmets un valdība seko bitkoinu maciņiem ar neslēptu interesi. Skaidras naudas nav. Zeļ bartera tirdzniecība. Barteris var būt puslegāls ja par to nomaksā nodoļus var nepaskairot ko un ar ko manijies.

Bet tad…

 

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s