#Brexit – apply for EU settled status

Skaidrs ir tas ka nekas nav skaidrs. Pārstāvju palāta turpina cirku. Ja godīgi tad par politiku neesmu nekad interesējies , bet tā kā šis skar mani lielākā mērā nekā parasti… Tad lasot , skatoties un visādi citādi komunicējot ar valdības servisiem ir patērētas aptuveni četras pilnas dienas no pēdējām divām nedēļām.

Te būs karte ar sešiem miljoniem ( ar astīti) cilvēku kuri vēlās palikt EU. Tur diezgan skaisti var redzēt kur tas skar cilvēkus visvairāk Remain petition. Londona tāda patumša un Skotija arī. Skaisti. Atcrēsimies ka par izeju no EU nobalsoja 17 miljoni.

Ir jau otrais aprīlis un vajag uzsākt jauno reģistrācijas procesu lai būtu legāls pamats uzturēties valstī pēc 2020. Lai to panāktu  vajag “apply for EU settled status“. Līdz pirmajam aprīlim to izdarīt nevarēja, jo ierēdņi laikam nezināja kāds būs brexit iznākums, tagad var. Kaut gan gāds būs Brexit iznākums vēl arvien nav skaidrs. Un pirms tam par to prasija 60£ – tagad ir par velti. Ja kāds ir samaksājis – naudu atgriezīšot. Interesanti ir tas ka android lietotājiem ir sava lietotne. Ābolistiem vajag iesaistīt pastu, lai sekmīgi pabeigtu procesu. Diskriminācija vai tehniskās īpatnības? Es jau. Un tu?

 

See you at the other end…

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s