Par bailēm

Bailes no lekšanas ūdenī ir līdzvērtīgas bailēm nomainīt jau tik pierasto darbu. Jā varbūt ūdens ir auksts, varbūt ūdens ir slapjš, bet visādi citādi tev tas tik un tā būs jāizdara. Vienkārši vajag saņemties. Un tad izrādās ka nav nemaz tik slikti. Tur ūdenī. Var peldēt un nirt. Dziļumā ir pērles un haizivis. Viss ir atkarīgs no tevis.

Nostrādāti astoņi gadi vienā darbavietā. Pirmajā vietā kur piekrita ņemt cilvēku bez pieredzes un angļu valodas zināšanām. Vieta kā vieta. Cilvēkam kuram makā bija 160 naudiņas un četras nedēļas līdz algai … Neteikšu ka bija izcili liela izvēle. Un tagad , astoņus gadus vēlāk, nākas secināt – nebija slikti. Valoda ir pievilkta lidz normālam līmenim. Prasmes ir vairotas un aizmirstas. Ir ceļots.  Dzīve ir notikusi. Laiks doties tālāk.

Gribas ticēt ka stāstam ir laimīgas beigas. Pagaidām stāstam beigu nav. Ir tikai atvieglojuma sajūta. Un vēl neticas ka jau rīt nav jāiet uz ierasto pieturu lai dotos pierastajā virzienā. Viss būs citādi. Vismaz gribas ticēt ka tā būs.

 

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s