Elons Masks = world domination

Elons Masks ir ģēnijs. Un vispasaules elektrifikācija ir viņa sapnis. Varbūt tas nenotiek tieši tagad, bet tuvākajā nākotnē – World domination!

Tesla’s mission is to accelerate the world’s transition to sustainable energy

Pamēģināšu paskaidrot.

Tesla ir tehnoloģiju kompānija un dotajā brīdī ražo automobīļus. Pašlaik tikai vieglos. Bet nupat pieteiktie kravas auto ir pirmais solis kā iebāzt kabatā maksimumu naudas. Kravas auto pārvadājumu tirgus ir milzīgs. Neiedziļinoties ciparos – katra lieta, prece ko mēs pērkam ikdienā ir pārvadāta ar kravas auto. Un ja pelnīt divus centus uz KATRU pārdoto preci… To vajadzētu paveikt elektriskajam kravas auto. ASV vislabāk attīstītā uzlādes iekārtu infrastrukūra ir tieši Tesla. Tagad pievienojam tam kravas auto uzlādes tīklu un to ka par elektrību jūs maksāsiet Tesla. Fiksētu cenu visu auto lietošanas laiku. Tātad izveidot infrastruktūru, pārdot elektrību par sev izdevīgu fiksētu cenu.

P.S. Nez kā tur kompānijai Solar city iet?

Electric cars, batteries, and renewable energy generation and storage already exist independently, but when combined, they become even more powerful – that’s the future we want.

Man tiešām interesanti kur tas viss dodas un kā tas beigsies. Pilnīgi iespējams ka šie ir smagi murgi, bet nekad neko nevar zināt.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s